Sprawdź jak oszczędzić przy zakupie nowego auta!

Sprawdź jak oszczędzić przy zakupie nowego auta!

BH 23/04/2019

Jeśli w Twoich żyłach, tak jak w naszych, płynie benzyna, to możliwości, które Ci oferujemy, podniosą jej tętno!

Wyobraź sobie samochód... samochód Twoich marzeń, ze wszystkimi dodatkami, które według Ciebie są niezbędne, by z rozkoszą cieszyć się jazdą. Wyobraź sobie teraz, że ten samochód możesz mieć o 30 procent taniej, tylko dlatego, że nie płacisz za 8 godzin pracy znudzonego sprzedawcy z salonu.

Naszym zdaniem, to perspektywa, której nie sposób się oprzeć!

Dlaczego sprzedaż brokerska samochodów, staje się coraz bardziej popularna?

Sprzedaż brokerska, jest coraz bardziej popularną metodą sprzedaży samochodów na całym świecie. Jej zalety trzeba docenić, ponieważ liczby mówią same za siebie i nie pozostawiają pola do dyskusji. Po co przepłacać? Na, to pytanie, od wieków, jest ta sama odpowiedź: Nie ma powodu!

Jeśli mogę mieć samochód, taki o jakim marzę, ze wszystkimi udogodnieniami, prosto od producenta, dlaczego miałbym płacić za salonową obsługę, która często i tak pozostawia wiele do życzenia. A niekiedy, rodzi nawet krepujace sytuacje wynikające z braku kompetencji, bądź też ze zwykłego braku odbycia młodych ludzi, którzy właśnie zdobyli swoją pierwszą pracę i gubią się w papierach.

Jeśli kupujemy samochód chcemy mieć pewność, że wszystkie formalności zostaną poprawnie przeprowadzone. Dlatego firmy brokerskie, pomijając pion niepewnych swych działań sprzedawców, dostarczają do Was samochód prosto od producenta, unikając tym samym zbędnych formalności i nieporozumień.

Co więcej, mając bezpośredni kontakt z producentem mogą dostarczyć Wam samochód dokładnie w tej wersji o jakiej marzycie. Nie będą próbowali wcisnąć Wam modelu, który akurat stoi w salonie i musi się sprzedać.

Miłośnicy motoryzacji! Nareszcie możecie śnić odważnie!

Działalność firm brokerskich, to otwarcie horyzontów, o jakim od dawna marzyli wszyscy miłośnicy motoryzacji.

Nieograniczona wolność wyboru, która przyspiesza bieg... benzyny w żyłach:) i sprawia, że nareszcie mamy dostęp do tego rodzaju modeli, które wcześniej mogliśmy poznać jedynie z gazet.

Firmy brokerskie takie jak Select-Automotive, istnieją na rynku od ponad 20 lat i mają swoje przedstawicielstwa w całej Unii Europejskiej! Dlatego taka forma sprzedaży pozwala prawdziwym miłośnikom motoryzacji dosięgnąć swoich marzeń.

I to w dodatku po dużo niższych cenach!

 

Na stronie firmy select.automotive.pl znajdziecie także wszelkie możliwe sposoby finansowania, które często nie są dostępne, w rządzących się sztywnymi regułami salonach. Oszczędzając od 30.000 nawet do 200.000 przy luksusowych markach, macie jednocześnie nieograniczony dostęp do wybranych wersji, marek i roczników! A to wszystko przy pominięciu zbędnych formalności i fatygi. Oraz z bezpośrednią gwarancją producenta.

Wasz samochód marzeń wjedzie prosto z fabryki do Waszego garażu! Czy nie o takiej sytuacji marzymy?

Napisz komentarz